Sinclair Driver og Caseholder-systemet er laget av rustfritt stål og passer til nakkevridning, rengjøring og avlusing av munningen.
Driveren har en ¼" sekskantet aksel for bruk med kraftskrutrekkere eller lavhastighetsboremotorer og er kompatibel med alle saksholdere i Sinclair-systemet.
Universal Caseholder kan brukes med Sinclair Stainless Shell Holders, og systemet gir en rask og økonomisk løsning for nakkevridningsprosessen og andre saksforberedende operasjoner.
NECK TURNING KIT CASE er designet for å oppbevare NT-1000 og NT-4000 hylsehalsdreieverktøy og tilbehør på ett sted.
Kofferten inneholder spesifikke rom for verktøy, inkludert plass til tolv hylsehals- eller ekspanderingsmandreller og andre nødvendige komponenter.
Verktøyene vist i bildet er kun for illustrasjon og er ikke inkludert i kjøpet.
Erstatter kutterne som fulgte med ditt Sinclair Neck Turning Tool, laget av hurtigstål.
Tilgjengelig i både 30° og 40° for å dreie halsene på Improved-patroner.
Passer til alle Sinclair Neck Turning Tools.
Sinclair Driver og Caseholder-systemet er laget av rustfritt stål og kan brukes med elektriske skrutrekkere eller lavhastighets boremaskiner.
Den universelle Caseholderen fungerer med alle Lee Auto Prime hylseholdere og kan kjøpes som et sett eller individuelt.
Systemet gjør halsdreining, rengjøring av hylsehalser, og fjerning av grader fra hylsemunningen enklere og raskere.