Over 300 000 kunder - vi takker dere!

40 000+ produkter for jakt og skytesport

Justér siktene på AK-47 med dette presise verktøyet fra MAGNA-MATIC! 🔧 Raskt og enkelt for optimal treff. Perfekt for alle Kalashnikov-varianter.

MAGNA-MATIC CORPORATION AK-47/-74/AKM/SAIGA FRONT SIGHT TOOL - MAGNA-MATIC CORPORATION STANDARD AK SIGHT TOOL

811275020033 100005933

Top takeaways

  1. Herdeverktøy i stål for rask og presis justering av vind- og høydejustering på Kalashnikov-type rifler.
  2. Standardmodellen passer til AK-47 og kloner, mens børsemakermodellen har en større klemme og lengre håndtak for ekstra dreiemoment.
  3. Ingen ekstra verktøy nødvendig; visningsvindu gir klart syn på trommelen for perfekt justering.

Attributes

  • Våpentype: AK-47
  • Leveringsvekt: 0,227kg
  • Frakthøyde: 13mm
  • Fraktbredde: 117mm
  • Fraktlengde: 185mm
  • UPC: 811275020033

Elementdetaljer

Made in USA
  • Spesifikasjoner:
  • Make: AK-47
899 899 1 NOK
899 NOK kr 899

Priser inkl. mva. pluss levering

Produktnr.: 100005933

Produsentnr.: AKFST

811275020033 Herdet stålverktøy gir rask, enkel, presis justering av vindretning og høyde på et bredt utvalg av Kalshnikov-type rifler. Den fullsirkelklampen er langt sterkere enn generiske C-klemmer for sikker og positiv kontakt med sikttårnet for å justere sikten for vindretning. Visningsporten i sirkelklampen gir deg en klar oversikt over trommelen for perfekt justering. Fjern T-håndtaket fra sirkelklampen og bruk det som en nøkkel for å justere sikteposten for høyde. Glidende håndtak lar deg velge lengden som gir deg riktig mengde moment i begge moduser for å få selv en “frosset” sikt til å bevege seg. Ingen ekstra verktøy kreves. Standardmodellen passer til AK-47 og kloner. Gunsmith-modellen har en større sirkelklamp for å passe alle størrelser av front sikter, og et lengre håndtak for ekstra moment for å flytte den staeste sikten.
På lager
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10+
  • Spesifikasjoner:
  • Make: AK-47

Beskrivelse:

Vis original (engelsk)
Rask, Enkel, Presis Høyde- & Vindretning Justering På Et Bredt Utvalg Av AK-er
Herdet stålverktøy gir rask, enkel, presis justering av vindretning og høyde på et bredt utvalg av Kalshnikov-type rifler. Den fullsirkelklampen er langt sterkere enn generiske C-klemmer for sikker og positiv kontakt med sikttårnet for å justere sikten for vindretning. Visningsporten i sirkelklampen gir deg en klar oversikt over trommelen for perfekt justering. Fjern T-håndtaket fra sirkelklampen og bruk det som en nøkkel for å justere sikteposten for høyde. Glidende håndtak lar deg velge lengden som gir deg riktig mengde moment i begge moduser for å få selv en “frosset” sikt til å bevege seg. Ingen ekstra verktøy kreves. Standardmodellen passer til AK-47 og kloner. Gunsmith-modellen har en større sirkelklamp for å passe alle størrelser av front sikter, og et lengre håndtak for ekstra moment for å flytte den staeste sikten.

SPECS: Stål. Passer til AK-47, AKM, AK-74, RPK-47/-74, kommersielle Saiga-rifler, og de fleste østblokk AK-varianter og kloner. Standard – 1¾" (4.4cm) O.D., ¾ " (cm) tykk, med 4½" (11.4cm) lang håndtak. Gunsmith – 2¼" (5.7cm) O.D., 1" (2.5cm) tykk, med 6½" (16.5cm) lang håndtak.

Top takeaways

  1. Herdeverktøy i stål for rask og presis justering av vind- og høydejustering på Kalashnikov-type rifler.
  2. Standardmodellen passer til AK-47 og kloner, mens børsemakermodellen har en større klemme og lengre håndtak for ekstra dreiemoment.
  3. Ingen ekstra verktøy nødvendig; visningsvindu gir klart syn på trommelen for perfekt justering.

Attributes

  • Våpentype: AK-47
  • Leveringsvekt: 0,227kg
  • Frakthøyde: 13mm
  • Fraktbredde: 117mm
  • Fraktlengde: 185mm
  • UPC: 811275020033

Elementdetaljer

Made in USA

Kundeanmeldelser

Kundevurderinger (6)

4 / 5
Anbefalt med reservasjoner

Brownells USA good but 19.07.2017

keep in mind, this tool is only long enough to "move" the sight, not completely "remove" the sight. You will have to rig your own setup if you need to remove a front sight drum.

Klart anbefalt

Brownells USA A must if you have an AK47 30.03.2016

This will be the last sight tool you will need for your AK47. The person here that broke his, had to do something wrong. Just make sure you have it seated right and square.

Oops! Noe gikk galt.

Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.

Tilbake til toppen