MatchKing® kuler fra SIERRA BULLETS er designet for seriøs konkurranseskyting med en hollow point boat tail for forbedret ballistisk ytelse.
Kulene har en kaliber på 0.338", en vekt på 300 grain, og en høy ballistisk koeffisient på 0.768 (G1).
Produktet kommer i en pakke med 500 kuler, ideelt for langdistanseskyting under utfordrende forhold.
MTAC-kulene er maskinert av blyfri massiv kobberstang og designet for målskyting på alle avstander.
SealTite™-båndet eliminerer flygere og reduserer kobberfouling, og krever en rotasjonshastighet på 1:10" eller raskere.
Kulene mates enkeltvis på grunn av deres lengde og har en høy Ballistic Coefficient (G1) på 0.750.
MatchKing® kuler er designet for seriøs konkurranseskyting, spesielt på lange avstander under vanskelige forhold.
Kaliberet er 0.338 med en kulevekt på 250 grain og en hollow point boat tail (HPBT) design for forbedret ballistisk ytelse.
Produktet har en ballistisk koeffisient (G1) på 0.587 og en seksjonsdensitet på 0.313, noe som gir høy presisjon og effektivitet.
Dette blyfrie prosjektilet laget av 100% kobber gir ekstrem penetrasjon og beholder 100% av sin opprinnelige vekt etter å ha knust gjennom tett vev og tykk bein.
Triple-Shock-kuledesignet inkluderer presist plasserte ringer som reduserer avfyringspresset og gjør det trygt å lade til høyere hastigheter, samtidig som kobberforurensningen reduseres.
Dette er en av de mest nøyaktige jaktkulene du kan kjøpe, med en Ballistic Coefficient (G1) på 0.425 og en Sectional Density på 0.313.
MTAC-serien er laget av blyfri massiv kobberstang og har høy ballistisk koeffisient (BC) designet for målbruk på alle avstander.
Unik SealTite™-båndteknologi eliminerer flyvere og reduserer kobberfouling.
254 grains Copper Hollow Point kuler med en diameter på 0.338" og en BC (G1) på 0.750.
MTAC-serien er laget av blyfritt kobber og har høy BC, ideell for målskyting på alle avstander.
Den patenterte SealTite™-båndet eliminerer flyvere og reduserer kobberfouling.
Kulen har en diameter på 0.338", veier 277 grains, og har en Ballistic Coefficient (G1) på 0.825.
Cutting Edge MTH-serien er laget av blyfri massiv kobberstang og maskinert på en CNC-dreiebenk for høy presisjon.
Den patenterte SealTite™-båndet eliminerer fliers og reduserer kobberfouling, noe som gir bedre ytelse og mindre vedlikehold.
Designet for jakt på alle avstander med høy ballistisk koeffisient (0.651), noe som gir utmerket presisjon og effektivitet.
Cutting Edge sin MTH-serie er laget av blyfri massiv kobberstang og har høy BC, designet for jakt på alle avstander.
SealTite™-båndet eliminerer fliers og reduserer kobberfouling, noe som forbedrer presisjonen og ytelsen.